מה זה הימורים בטוחים

סביר להניח שכל אתר שתבקרו בו ותמצאו את צמד המילים "הימורים בטוחים", תיקחו בעירבון מוגבל ותחשבו שבעל הבית השתגע. אנחנו כאן על מנת לפוצץ לכם את המחשבה הזו ולהמחיש לכם בצורה הברורה והפשוטה ביותר, מדוע הימורים בטוחים אכן קיימים וכיצד אנחנו יכולים לנצל אותם לטובתנו.
האם יש כזה דבר הימורים בטוחים?
הימורים בטוחים ניתן לפרש רק בפירוש יחיד- כל הימור שנבצע, לא משנה מה תהייה התוצאה, אנו נזכה ונגרוף רווח לכיסנו. השאלה הנשאלת היא כיצד ניתן לעשות דבר כזה? הרי כל אדם שמבין בהימורים ויצא לו להתעסק עם עולם ההימורים יותר מפעם אחת מכיר ויודע שחברות ההימורים הינן חברות שפועלות בצורה שהן תמיד מרוויחות.

מדוע הימורים בטוחים מתרחשים בתחרויות ספורט? כי אכן הימורים במשחקי קלפים, ברולטה או במכשירים אחרים בבתי הימורים אינם ניתנים להגדרה בתור הימורים בטוחים, שכן הסיכויים תמיד נוטים לכיוון המפעל המציג את ההימור.
אם לגלות לכם את האמת, גם חברות ההימורים שעוסקות בתחרויות ספורט, ועליהן אנו הולכים להתמקד בעמוד הקרוב- הסיכויים תמיד נוטים לכיוון חברת ההימור.

כולנו מכירים ויודעים שחברות ההימורים מציגות תשואות ורווחים עצומים בעקבות הביקוש הגדול שיש לתחום ההימורים. סיבה זו ועוד רבות אחרות עליהן בחרנו לא להתעכב, מזמינות עוד ועוד חברות הימורים חדשות להיפתח ולנסות לגרות ולמשוך את הלקוחות המהמרים. כיצד ניתן לעשות זאת? חברת הימורים חדשה שזה עתה נפתחה, עשויה להציג יחס מפתה יותר להימור מאשר החברות האחרות בשוק שמציעות הימורים לאותה סוג של תחרות, ובכך למשוך את הלקוחות אליה.

כיצד ניתן לנצל את מגוון האתרים הרבים שמציעים הימורים בתחרויות ספורט? ולנצל את התחרות שנוצרת ביניהם- לטובתנו, ולטובת הכיס האישי שלנו.

כיצד נעשה את זה נכון?

 

בכן, לאחר שהבנו כיצד נפתחה בפנינו "אפשרות לעקוץ את המערכת" ולגרוף רווחים ללא שום מאמץ. ניקח משחק כדורגל לדוגמא: ריאל מדריד נגד סביליה. היחסים במשחק זה בשלושה אתרים שונים היו:
ריאל מדריד- 2.3 (סוכנות הימורים א') , תיקו- 3.7 (סוכנות הימורים ב'), סביליה- 4.2 (סוכנות הימורים ג')

על מנת ליצור רווחים ללא שום מאמץ, נפעל בצורה הבאה:

הימור ראשון על סך 1000 שקלים לטובת ריאל מדריד. הימור שכזה מניב 2300 ₪ .
הימור שני על סך של 622 שקלים לטובת תיקו. הימור שכזה מניב גם כן 2300 ₪ .
הימור שלישי על סך של 548 שקלים לטובת סביליה. הימור שכזה מניב גם כן 2300 ₪ .

עכשיו נסביר כיצד פועלת השיטה.
הימור ראשון שקבענו על ריאל מדריד, יהיה הימור בגודל שאנחנו בוחרים לנכון. כך לדוגמא הימור על סך של 1000 שקלים, יניב לנו תוצאה של 2300 שקלים (1000*2.3).
הימור שני שקבענו על תיקו, יתבצע בצורה כזו שתניב לנו זכייה של 2300 שקלים גם כן (2300/3.7).
הימור שלישי שקבענו על סביליה, יתבצע בצורה זהה כזו שתניב לנו זכייה של 2300 שקלים גם כן (2300/4.2).

בחישוב מהיר של סך ההשקעה הכולל שלי ניתן לראות שהשקעתי סכום פחות מאשר הסכום.
הסכום שאותו השקעתי הוא 2170 ₪ (622+548+1000).
הסכום שבו זכיתי- בכל תרחיב אפשרי של תוצאת המשחק הוא 2300 ₪.

מדובר פה ברווח נקי של 130 שקלים ללא שום מאמץ. לא עשיתם שוב דבר לא חוקי, לא רימיתם שום מערכת או גורם- אלא השתמשתם בנתונים קיימים ובתחרות שנוצרה בתחום ההימורים לטובתכם! רווח של 130 שקלים, ל-90 דקות משחק ללא שום סיכון אינו משאיר ספק-
כך תגיעו להימורים בטוחים!

פתח צ'אט
צריך עזרה?
שלום!
איך נוכל לעזור לך?