טיפים להימורים בטוחים

שוב שתדעו, מה שכתוב כאן הוא לא המצאה שלי. המאמר נכתב מניסיון שלי ושל חברים ומקורות אשר בדקתי בחו"ל. לאחר שראיתי שאין אתר נוסף בעברית שמשתף את המידע החלטתי לשתף אותו עם כולם. 

המטרה שלי היא למנוע מכמה שיותר אנשים לבזבז את כספם לחינם על הימורים. קיימת תחרות גדולה בין חברות הימורים האינטרנטיות ותחרות זו מסייעת לנו ליצור עסק שבתחילה יהווה הכנסה צדדית אך מהר מאוד יהווה הכנסה עיקרית יפה מאוד. 

לפני שמתחילים….

המטרה העיקרית שלי היא לסייע לאנשים שמכורים להימורים ולהפוך אותם למשקיעים חכמים אשר יודעים להתנהל עם כספם בצורה נכונה.

אומרים שהכי טוב ללמוד מטעיות של עצמנו אבל בתחום הזה – הרבה יותר טוב ללמוד מטעויות של אחרים ולהיות יותר חכם וללמוד מהניסיון שלהם.

 • אני ממליץ לפתוח חשבון מייל נוסף שכל ייעודו הוא התכתבות עם חברות ההימורים, כאשר במייל זה תקבלו את המיילים הקשורים בהעברה וקבלה של כספים מחברות ההימורים. חשוב בהגדרות של חשבון המייל לא יהיה סינון של ספאם כי אתם עלולים לאבד הרבה מיילים שיוגדרו כספאם.
 • כדאי ליצור רשימה של כל אתרי ההימורים שתעבדו איתם ולשמור אותם במסמך מסודר – אני ממליץ לעבוד עם Google Sheets.

איך מתחילים?

 • השלב הראשון: להירשם לאתר ההימורים. בעת תהליך ההרשמה אתם צריכים ליצור שם משתמש וסיסמה. הסיסמאות ושמות המשתמש בכל אתר הם שונים ובחיים לא תזכרו את כולם. מומלץ מאוד לנהל רשימה מסודרת של כל הסיסמאות וכל שמות המשתמשים ( באותו קובץ Google sheets ). בהרשמה לאתר תקבלו גם דף מידע על האתר. מומלץ מאוד להדפיס אותו ולשמור אותו ביחד עם רשימה שמות המשתמש והסיסמאות.
 • חשוב מאוד לא לשכוח להדפיס את כל ההימורים שלכם על מנת שתוכלו לפקח על הרווחים וההפסדים שלכם.
 • כמובן שאתם רוצים לדעת אם ההימור שמוצע לכם בטוח. בשביל זה תוכלו להוריד את הטבלה:  בדיקת הימורים — אשר מטרתה היא לבדוק האם ההימור הוא אכן הימור בטוח. על מנת להשתמש בטבלה בצורה נכונה – עליכם להכניס את סכום ההשקעה הכולל ותקבלו תוצאות של כמה להמר ובאיזה אתר.  על מנת למצוא הימורים בטוחים – ישנם כלים למציאת הימורים בטוחים.

כיצד מהמרים באתרי הימורים?

בשביל מי שאין לו ניסיון בהימורים באתרי אינטרנט של משחקי ספורט, הכנתי לכם מספר טיפים חשובים וטובים שיעזרו לכם להמר בטוח ולהרוויח כסף:

 • לאתרי האינטרנט יש מספר שיטות שבהן הם מראים את הסיכויים או באנגלית odds לזכות בהימור שאתם עושים על משחקי הספורט השונים:

א. השיטה  הנהוגה באירופה, (שדומה לווינר בישראל) למשל: 2.1 =  כל השקעה בסכום של 100$ תיתן רווח של 210$ במידה והצלחתם לזכות בהימור. (הרווח הוא של 110$)

ב. השיטה הנהוגה באנגליה, למשל: 11/10 = כל השקעה בסכום של 100$ תיתן רווח של 110$ (לאחר שמקזזים את ההשקעה)

ג. השיטה הנהוגה באמריקה, למשל: 110+ =  כל השקעה בסכום של 100$ תיתן 110$.

עליכם לעשות בדיקה מדויקת של שיטת הסיכויים שבה האתר מתנהל ולהמיר את הסיכויים לפי שיטה זו. אתרי ההימורים מאפשרים בחירה של שיטת התצוגה. רוב הישראלים רגילים לשיטה העשרונית, שכן זאת השיטה הנהוגה בווינר.

 • החוק הכי חשוב הוא: לא להמר על סכומים גדולים בהתחלה, למרות שיש פיתוי גדול מאוד לעשות את זה. מומלץ להמר על סכומים של 5 עד 25 אירו, לפחות בחודש הראשון. קחו לכם את הזמן ללמוד. זה חשוב.
 • מומלץ להמר על סכומים עגולים, למשל 100$ 1000$. אם מהמרים על סכומים לא עגולים חברת ההימורים תחשוב שאתם מהמרים בטוחים ותגביל אתכם בסכומי ההימורים.
 • תמיד לפני שאתם מהמרים. תבדקו טוב אם בשלושה אתרים אחרים, בו זמנית, שיחס ההימור עדיין קיים כפי שאתם רוצים. יחסי ההימורים  עלולים להשתנות בקצב מהיר כי לא רק אתם עושים הימורים בטוחים.
 • חשוב לבדוק מה ההגדרה של תוצאת סיום במשחק מסוים. למשל בכדורגל נהוג שתוצאת הסיום תהיה לאחר 90 דקות, כאשר מוסיפים להן  תוספת זמן פציעות.
 • אל תהמרו על משחקי טניס שיש בהם פיתוי גדול. כל אתר מתנהל לפי כללים שונים לסיום המשחק וההימור שלכם עלול להתבטל.
 • ישנם אתרים שמגבילים את סכומי ההימורים ורצוי שתשימו לב אם האתר שאתם מהמרים בו עושה את זה. חבל שתהמרו בסכום מסוים בשניי אתרים אחרים רק כדי לגלות שבאתר השלישי שאתם מהמרים בו לא תוכלו להמר על סכום זה כי הוא מעל המותר באתר.
 • כדאי לכם להמר על משחקים המתקיימים באותו היום של ההימור או לכל המאוחר ביום למחרת. אין שום סיבה שהכסף שלכם ישכב סתם כמה ימים ויחכה למשחק בזמן שאתם יכולים להשתמש בו כדי לעשות עוד כסף.
 • מומלץ להגביל את כמות הזמן שאתם מתעסקים עם ההימורים. ניתן בקלות להיסחף ולהמר כל יום כל היום. הבעיה היא שבסופו של דבר לא תדעו מהידיים והרגליים שלכם ולא יהיה לכם מושג אם הרווחתם וכמה הרווחתם. רצוי לחלק את הזמן בין הימורים לסידור הרווחים וההפסדים שלכם.
 • איך בסופו של דבר מעבירים את הכספים מהאתר לבנק ומאתר לאתר? בישראל הדבר בעייתי כי מקשים עלינו את החיים. כל אתר ואתר מפרט את הדרך שבה אפשר להעביר כספים ממנו, למשל דרך העברות בנקאיות או ארנקים אלקטרונים.אם אתם לא נמצאים בישראל אני ממליץ להשתמש בSkrill.אם אתם נמצאים בישראל ישנה אפשרות אחת שעובדת שנקראת paysafecard, שאותו ניתן לרכוש כאן.

המסקנה שלי היא שאם אתם יכולים לעשות הימורים בסכומים של  1000-2000 אירו בשבוע, תוכלו להגיע לרווח של 350 אירו בשבוע, דבר שייתן לכם 15,000-20,000 אירו בשנה.  

פתח צ'אט
צריך עזרה?
שלום!
איך נוכל לעזור לך?