שירותים למציאת הימורים בטוחים

כיצד ניתן למצוא הימורים בטוחים? אני מניח שהבנתם שאין צורך להיכנס לאתרים ולהשוות בין יחסים. קיימים באינטרנט שירותים אשר מציגים לכם את ההימורים הבטוחים המובילים.

איפה ניתן למצוא את השירותים הללו? ממש כאן!

 

כלים למציאת הימורים בטוחים

  1. חברת Rebel Betting – המומלצת והמקצועית ביותר. בעת ההרשמה לחבר תקבלו ניסיון של 7 ימים החינם. ישנה אפשרות לרכוש ספר אלקטרוני ב-9 אירו במקום 39 אירו, אבל אתם כבר לא צריכים ספר כזה. מחירי החברה הם: 128 אירו לחודש. מנוי לחצי שנה יעלה 89 אירו לחודש ומנוי שנתי יעלה 69 אירו לחודש. מומלץ, לאחר ניסיון של שבוע, לרכוש את המנוי החצי שנתי. 
  2. Bet On Value – חברה מעולה שמציגה הימורים בטוחים בצורה זו:  אם תשלמו 10 אירו לחודש, תקבלו תצוגה של הימורים בטוחים 20 דקות לאחר שהתפרסמו. במחיר של 50 אירו תקבלו את ההימורים הבטוחים 3 דקות לאחרת שהתפרסמו. במחיר של 150 אירו לחודש, תקבלו את ההימורים הבטוחים ברגע שהם מפורסמים. 
  3. חברת Oddstorm – בחברה זו לא חייבים לשלם אך תקבלו רק הימורים בטוחים ביחס של 1.1%. אם תירצו יחסים יותר גבוהים, עד 300%, תצטרכו לשלם. המחירים הם 50 אירו לשבוע או 155 אירו לחודש  
  4. Oddportal – חברה המציעה הימורים בטוחים חינמיים עם רווח עד 10%.

 

אהבתם את הפוסט? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תגובות

אודותינו

מחפשים מידע נוסף על הימורים? הבלוג מכיל מגוון מדריכים על פוקר, איך משחקים פוקר? הסטטיסטיקות ליד בפוקר? איך משחקים בלאק ג'ק? השיטות ללכת לשולחן הבלאק ג'ק ולצאת ברווח בסוף הערב! מה זה הימורים בטוחים ואיך עושים את זה? הכול כאן!

פוסטים אחרונים

הכל על

© 2019 כל הזכויות שמורות